הדמיית שיער לעומת הקעקוע המסורתי

ההבדלים בין הדמיית שיער לקעקוע המסורתי
הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה היא למעשה קעקוע קוסמטי רפואי המעניק מראה של ראש מלא בזקיקי שיער מגולחים - תספורת קצוצה. קעקוע בקרקפת מכונה
לעתים קרובות "קעקוע שיער". אבל האם הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה היא קעקוע מסורתי? התשובה היא לא. מיקרופיגמנטציה בקרקפת שונה מאוד מקעקוע מסורתי.

הדמיית שיער למעשה אינה דומה לקעקוע כמעט בכל דרך. החל מהמחט, סוג הדיו ועומק יישום הפיגמנט שונים. בוא נגלה…

גודל מחט להדמיית שיער לעומת גודל מחט לקעקוע המסורתי
ראשית, מחט קעקועים רגילה היא פשוט גדולה מדי ולא מדויקת בכדי לבחון את המראה והמרקם של זקיקי השיער הזעירים. המחט המשמשת ל- SMP נקראת "מיקרו-מחט 3 נקודות". גדול המחט בהדמיית שיער קטן ב 75% מהמחט הקטנה ביותר שאמן קעקועים מסורתי יכול להשתמש! התוצאה של שימוש במחט כל כך קטנה, היא שקשה מאוד להבחין בהבדל בין זקיק שיער בפועל לבין דיו שהוטמע על ידי מחט להדמיית שיער!


דיו לטיפולי הדמיית שיער
אצלנו בסקאלפ ישראל, הדיו/פיגמנט שלנו תוכנן במיוחד לטיפולי הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה בלבד. 

הפיגמנטים שלנו הם 100% אורגניים ללא תוספות צבע, הכל בקנה מידה שחור ואפור הם אינם יכולים להתפרק לצבעים אחרים
מכיוון שהם אינם מכילים צבעים צבעוניים. זה קריטי. זהו דיו המיועד אך ורק לטיפולי הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה.


מנגד -צבעי דיו של קעקעועים מורכבים מצבעים כחולים, ירוקים וסגולים. כאשר הם מתפרקים על ידי מערכת החיסון, העור שלך או קרניים אולטרה סגולות מהשמש,
הדיו מפריד ומשנה את הצבע, בדיוק כמו שעושה הדיו המשמש בקעקוע גוף רגיל.

הדיו שלנו נוסה ונבדק על ידי הקליניקות המובילות בעולם בכדי להבטיח עקביות בטיפולים.
במהלך פגישת הייעוץ שלך, טכנאי הדמיית השיער שלך יעבוד איתך כדי ליצור גוון פיגמנט שמחמיא לצבע העור שלך ותואם את צבע השיער הקיים שלך. 

עומק מיקום הפיגמנט בעור
הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה היא טיפול לא פולשני מכיוון שאנחנו נכנסים רק 2 שכבות לדרמיס העליון. שלא כמו דיו קעקוע מסורתי, המופקד בחמש שכבות בעור. למה? מכיוון שבעומק זה הפיגמנט שומר על צורתו ואינו מתפשט כמו בקעקוע רגיל. 

טכניקת הדמיית שיער לעומת קעקועים
אחד ההבדלים הגדולים ביותר בין הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה לקעקועים מסורתיים הוא הטכניקה. קעקוע מסורתי משתמש בשיטת גירוד והצללה כדי להשיג את העיצוב הרצוי. בהדמיית שיער משתמשים בטכניקה שונה לחלוטין שבה המטפל מטמיע נקודות זעירות בעור כדי ליצור מראה של זקיקי שיער. אמתיים.
הבדל זה בטכניקה הוא גם הסיבה שטיפול הדמיית שיער כואב באופן יחסי פחות מקעקוע מסורתי.
בניית אתרים 2all